Kniha návštěv

Datum 10.08.2013
Vložil Lucie
Titulek cena a rada

Dobrý den, plemeno se mi moc libí,ale nenašla jsme nikde cenu za štěně. Ale už nevím zda jsem vybrala dobře. Potřebuji psa který bude nejlépe bez vodítka-aby on nevenčil mou matku :-),hlídací,obranář přes léto by býval s matkou a kočkou na chatě,kde zloději i nás rádi navštěvují. Přes zimu v 3+1,nedaleko máme les,takže procházky nejsou problém.Jen váhám mezi psem a fenou... jsou tam velké povahové rozdíly,jak je to u fen když hárá ?Zkušenosti máme se psem pouze křížencem pitbulla x vlčáka.Ikdyž docházel na cvičák,poslouchal snad každýho i cizího.Byl pouze na chatě,vyjmečně v bytě.Občas zdrhal z chaty do polí,i do města k bytu. Podhrabat plot žádný problém,přeskočit taky zvlád.nyní máme vysoký plot a hledáme vhodné plemeno.které by nám vyhovovalo.
Budu moc ráda když poradíte,předem děkuji za odpověd.L

Datum 10.08.2013
Vložil CHS Baldriana
Titulek Re: cena a rada

Dobrý den, tohle je asi na delší psaní :-) pošlete mi prosím zprávičku do mailu, ráda poradím, pomůžu,.... :-)

Datum 30.07.2013
Vložil Anna
Titulek štěňátka

Dobrý den, toto plemeno se mi velice líbí jen bych se ráda zeptala jestli má lovecké pudy. Bydlíme na kraji města u lesů a zvěře je tu víc jak dost. Psa chci hlavně kvůli dlouhým procházkám přírodou, kempování a vším co my jako rodina podnikáme, aby i náš psí kamarád sdílel s námi pokud možno na volno. Díky za odpověď :-)

Datum 31.07.2013
Vložil CHS Baldriana
Titulek Re: štěňátka

Dobrý den, sama mám tyto psy spíše jako rodinné a s velkou chutí podnikají všechno s námi. Ovšem pokud jde o lovecký pud, ten je u nich hodně silně vyvinutý. Osobně své psy na volno pustit nemůžu, chytí stopu a neslyší nevidí :-) ale někteří z jejich potomků s tím problém nemají a se svými páníčky běhají u kola a chodí na procházky na volno a v lesích bez problému. U tohoto plemene je "potlačený" lovecký pud spíše náhodou bych řekla, spíše je lepší počítat s tím, že "lovit" půjde :-)

Datum 01.08.2013
Vložil Anna
Titulek Re: Re: štěňátka

Tak to mě docela mrzí. Mě pak přijde, že se pes pořádně nevyběhá, když je na vodítku. Zahradu sice máme, ale společnou se sousedy. No budu to muset ještě promyslet, zatím si tak pročítám informace, hlavně mě zajímají zážitky majitelů s tímto krásným psem. Moc děkuji za odpověď :-)

Datum 01.08.2013
Vložil CHS Baldriana
Titulek Re: Re: Re: štěňátka

Kdyby jste chtěla, můžete se nezávazně přijet podívat a při tom se poptat na vše možné :-)

Datum 28.07.2013
Vložil B
Titulek Dotaz

Dobrý den.
Mohla bych se zeptat, odkud jste?
Na bazoši mi to píše Hradec Králové, ale tady máte adresu jinou.
Předem děkuji za odpověď :)

Datum 28.07.2013
Vložil CHS Baldriana
Titulek Re: Dotaz

Dobrý den,
já jsem z Mikulova, ale štěňata jsou v Hradci Králové u spolumajitelky feny :-)

Datum 20.01.2013
Vložil Berry
Titulek Pěkný

Moc pěkné, že bychom jsme si taky udělaly stránky, když už tamty neobnovujeme. Docela jste nás nabudili. Díky a hodně radosti ve smečce.

Datum 20.01.2013
Vložil Jana
Titulek Re: Pěkný

Děkujeme a jsme rádi, že jsme někoho inspirovali :-) aspoň budou další stránky kam budeme chodit koukat :-)

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode